محل تبلیغات شما
بسم الرحمن

شايد من اينجا توليد محتوا نكنم اما خيلي راحت و بي پرده حرفم رو مي نويسم حتا اگر كسي نخونه

مدلم رو هركاري مي كنم درست نمي شه جواب نميده 

و واقعا احساس ميكنم خدا اون دنيا يه چيز خفني به ما ميده به خاطر زندگي كردن تو خاورميانه و دم نزدن 

عاخه اين چه داده هاي مزخرفيه كه نميشه ازشون هيچ نتيجه ي منطقي اي گرفت؟؟؟؟

خدايا كمكمون كن 

يعني يه روز خوب مياد؟

واقعا مدت هاست فهميدم خريدن هيچ كالاي لوكس و گراني حالم رو خوب نمي كنه حتي معذبم هم مي كنه مخصوصا آيفون ١٠ هيچ قصدي نداشتم واسه خريدش اما مهدي برام خريد خيلي خوشحالم كه هميشه ميخواد من بهترين چيزارو داشته باشم اما من چطور اين گوشي رو دستم بگيرم؟ نمي تونم حتا ميلش رو ندارم حتا همين الان مي تونم بخاطرش گريه كنم

مهدي هرچي داشته باشه خرج من ميكنه چه هزارتومن چه ١٠٠ ميليون خيلي خوبه كه اينقدر بي شيله پيله است اما من خيلي بهش گير ميدم چون همه اميد و آرزومه وقتي كنارم نباشه نمي تونم ادامه بدم

من خيلي بد شكستم خيلي بد 

روز به روز بدتر ميشم 

روز به روز دلتنگ تر و غمگين تر

فقط ميخوام فراموش كنم همه ي لحظات خوش گذشتمو فراموش كنم 

كي اونقدر از بودن كنار پدرش لذت ميبره كه وقتي تو ماشين نشستن و باباش ميخواد ببرتش فرودگاه يا دانشگاه و كل مسير رو داره با تلفن حرف ميزنه دلش ميخواد اين مسير تا آخر دنيا ادامه داشته باشه؟ كاش مي تونستم برات پيام بفرستم كه دوستت دارم دلم برات تنگ شده 

اين دفعه واقعي دلم تنگ شده نفس كشيدنم سخته

مرگ تنها روياي شيرينمه

پ ن: اولين آيفونم رو تو برام خريدي دوميش هم تو خريدي كاش هيچ وقت سوميني در كار نبود اگه تو نبودي كه برام بگيري

مرا ببر به مرز واقعیت و رویا...

این روزها که میگذرد۰۰۰

چو تخته پاره بر موج...رها رها رها من...

رو ,كه ,روز ,مي ,تو ,نمي ,روز به ,من خيلي ,نمي تونم ,به روز ,اما من

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه موعود مسجدسلیمان